KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507052
nr 1550 7052
Bertram Schmiterlöw
(1920-2002), Sverige
Oljemålning, Bertram Schmiterlöw (1920-2002), Porträtt av farbror Wilhelm Schmiterlöw. Signerad. Olja på duk, 46x35 cm, yttermått inklusive ram: 53x42
måndag 3 juli 2023
kl 18:53:41
Bertram Schmiterlöw
Läs mer om Bertram Schmiterlöw